Solidaus R. Giedraičio ir T. Sedekerskio žaidimo pergalei prieš „Ryto“ varžovus nepakako

Ispanijos pirmenybėse Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (1-2) nusileido Vilniaus "Ryto" varžovams FIBA Čempionų lygoje.

Baskai namie po dramatiškos kovos 79:85 (15:17, 25:23, 24:19, 15:26) turėjo pripažinti Tenerifės "Lenovo" (3-0) krepšininkų pranašumą.

Likus pusei minutės rezultatas buvo lygus – 79:79. Vėliau svečiai išsiveržė į priekį bei įtvirtino pergalę baudų metimais.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Giedraitis per 26 minutes pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 6 naudingumo balus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Sedekerskis per 22 minutes įmetė 6 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą bei sykį prasižengė pats, kartą suklydo ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

Rezultatyviausiai aikštės šeimininkų gretose žaidė atitinkamai 15 ir 14 taškų surinkę Sanderis Raestie (4/5 trit.) ir Dariusas Thompsonas (2/3 trit., 8 rez. ped., 21 naud. b.).

Nugalėtojams Jaime Fernandezas (3/6 trit.) pelnė 19, Sasu Salinas (5/8 trit.) – 18, Georgis Šermadinis – 8 taškus.