Vokietijos taurėje – puikūs A. Veličkos ir M. Sušinsko bei solidus I. Sargiūno pasirodymai

Vokietijos taurės varžybose šeštadienį dvejose rungtynėse aikštelėje pasirodė net keturi žaidėjai iš Lietuvos.

Arnas Velička ir Mindaugas Sušinskas buvo rezultatyviausi, tačiau jų atstovaujama komanda iškrito iš kovos dėl trofėjaus jau aštuntfinalyje.

Chemnico "Niners" išvykoje 72:86 (19:21, 18:19, 12:25, 23:21) nusileido Kralsheimo "Merlins" ekipai su Arūnu Mikalausku.

M.Sušinskas per 27 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 4/8 trit., 0/1 baudos), sugriebė 3 kamuolius, po 3 kartus suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 11 naudingumo balų.

A.Velička per 32 minutes pridėjo 16 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit., 5/8 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko net 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 23 efektyvumo balus.

A.Mikalausko sąskaitoje – 2 taškai (1/2 dvit., 0/1 trit.), 2 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 2 pražangos ir 3 naudingumo balai per 10 minučių.

Į ketvirtfinalį pateko Igno Sargiūno atstovaujama Bairoto "Medi"  komanda, kuri svečiuose 75:69 (17:24, 20:19, 13:14, 25:12) palaužė aštuoniese žaidusius Veisenfelso "Syntainics MBC" krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs lietuvis per 18 minučių įmetė 10 taškų (2/3 dvit., 1/6 trit., 3/3 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, po kartą suklydo bei prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.