M. Sajus buvo naudingiausias, tačiau jo ir S. Kulviečio ekipa Turkijoje patyrė nesėkmę

Nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė naudingiausiai žaidusio Martyno Sajaus bei Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda.

Stambulo "Buyukčekmeče" (0-3) išvykoje 61:79 (19:16, 11:25, 18:25, 13:13) menkai pasipriešino Gaziantepo "Basketbol" (1-2) krepšininkams.

M.Sajus per 26 minutes pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 4/6 baudų), sugriebė net 12 kamuolių (4 – puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir surinko 20 efektyvumo balų.

S.Kulvietis per 28 minutes įmetė 4 taškus (1/3 dvit., 0/5 trit., 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius (4 – puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dukart suklydo, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 4 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė 16 taškų surinkęs Jordonas Crawfordas (2/7 trit., 5 rez. perd.).

Nugalėtojams Damyeanas Dotsonas (5/7 trit., 5 rez. perd., 23 naud. b.) pelnė 16, Leytonas Hammondsas – 13 taškų.