P. Sorokas kaip reikiant pranoko E. Bendžių bei šventė pergalę

Sekmadienį Italijos pirmenybėse susitiko komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.

Pauliaus Soroko atstovaujamas Trevizo "Nutribullet" (1-2) klubas namie 79:71 (20:17, 21:20, 12:15, 26:19) palaužė Sasario "Banco di Sardegna" (1-2) ekipą su Eimantu Bendžiumi.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs P.Sorokas per 28 minutes įmetė 10 taškų (1/1 dvit. 2/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 8 (3 – puolime) bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo pražangą bei kartą prasižengė pats, sykį suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 29 ir 13 taškų surinkę Adrianas Banklsas (11/12 baudų, 31 naud. b.) ir Michalas Sokolowskis (1/6 trit., 9 atk. kam.).

Svečiams Aleksejus Nikoličius (3/7 trit.) pelnė 16, Filipas Kruslinas (3/4 trit.) – 13 taškų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Bendžius per 29 minutes įmetė 8 taškus (2/6 dvit., 1/6 trit., 1/1 baudos), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 4 efektyvumo balus.