Pergalių serija tęsiasi: D. Adomaičio ekipa pasiekė sunkią pergalę

Nuotr. Alvark Tokyo

Tokijo „Alvark“ (5/3) ekipa Japonijos lygos sezono rungtynėse iškovojo pergalę, rašo INFOKrepsinis.lt.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 60:57 (11:14, 12:16, 16:15, 21:12) paskutinėmis sekundėmis palaužė Ucunomijos „Brex“ (3/5) krepšininkų pasipriešininmą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Chikato Ando. Krepšininkas per 24 minutes praleistas ant parketo pelnė 18 taškų, atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir viso surinko 14 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Joshas Scottas, kuris per 33 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 25 naudingumo balų statistiką.

„Alvark“: Chikato Ando 18, Justinas Cobbsas 12 (2 rez. perd.), Zackas Baranski 9 (3 atk. kam., 4 rez. perd.), Ryanas Rossiteris 8 (15 atk. kam.), Sebastianas Size’as 7 (8 atk. kam.).

„Brex“: Joshas Scottas 16 (10 atk. kam., 3 rez. perd.), Isaacas Fotu 13 (7 atk. kam.), Makoto Hiejima, Yuusuke Endo ir Yangas Jaeminas po 6.