Rezultatyvaus M. Blaževičiaus ekipa per pratęsimą nusileido Eurolygos klubui

Marekas Blaževičius rezultatyviai išnaudojo savo laiką, o jo komanda tik po pratęsimo turėjo pripažinti Eurolygos atstovų pranašumą.

Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (2-3) namie tik po pratęsimo 98:103 (27:27, 14:21, 18:18, 25:18, 14:19) turėjo pripažinti Valensijos "Valencia" (3-2) krepšininkų pranašumą.

Likus 4 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pratęsimą dvitaškiu po puolime atkovoto kamuolio išplėšė šeimininkų komandos lyderis Draganas Benderis.

Per paskutines 6 papildomo laiko sekundes 4 baudų metimus realizavo "Valencia" belgas Samas Van Rossomas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Blaževičius  vos per 14 minučių įmetė 11 taškų (3/6 dvit., 5/8 baudų), sugriebė 2 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, gavo bloką, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.

"Obradoiro" gretose išsiskyrė 23 taškus surinkęs D.Benderis (9 atk. kam., 25 naud. b.) bei po 18 pridėję Thomasas Scrubbas (3/5 trit., 6 atk. kam., 21 naud. b.) ir Philas Scrubbas (8 rez. perd., 25 naud. b.).

Nugalėtojams Bojanas Dubljevičius (3/5 trit., 9 atk., 28 naud. b.) pelnė 25, Chrisas Jonesas (11 rez. perd., 26 naud. b.) – 17, S.Van Rossomas – 12, Victoras Claveras – 11 taškų.