V. Kariniausko ekipa Vokietijoje patyrė pralaimėjimą (Turkijoje pralaimėjo M. Sajaus ir S. Kulviečio klubas)

Pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Vaido Kariniausko atstovaujamas Bambergo „Brose“ klubas. Lietuvio ekipa namuose 66:76 (17:19, 20:20, 20:17, 9:20) nusileido Hamburgo „Towers“ krepšininkams.

V. Kariniauskas per 17 minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojams Kendale’as McCullumas pelnė 27 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Pralaimėjusiems Christianas Sengfelderis ir Justinas Wrightas-Foremanas pelnė po 15 taškų.

„Brose“: Christianas Sengfelderis ir Justinas Wrightas-Foremanas po 15, Jaromiras Bohačikas 10.

„Towers“: Kendale'as McCullumas 27, Yoeli Childsas 11, Sethas Hinrichsas 8.

***

Tuo metu Turkijos lygoje Martyno Sajaus ir Sauliaus Kulviečio atstovaujamas Stambulo „Buyukčekmeče“ klubas svečiuose 76:77 nusileido Denizlio „Yukatel Merkezefendi“ krepšininkams.

S. Kulvietis per 33 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

M. Sajus per 33 minutes įmetė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.