E. Bendžiaus ekipa nusileido „Virtus“ komandai (Kiti lietuvių pasirodymai)

Pralaimėjimą Italijos lygoje patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ ekipa. Ji namuose 69:74 (20:18, 20:14, 11:23, 18:19) turėjo pripažinti Bolonijos „Virtus“ krepšininkų pranašumą.

Lietuvis per 36 minutes pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Sasario ekipoje Jamalas Jonesas ir Chinanu Onuaku pelnė po 12 taškų.

Nugalėtojams Isaia Cordinier surinko 15 taškų.

„Dinamo“: Chinanu Onuaku 12, Ousmane Diopas 10 (7 atk., kam.), Jamalas Jonesas 8, Eimantas Bendžius 7.

„Virtus“: Isaia Cordinieras 13, Nico Mannionas 9, Mouhammadou Jaitehas 8.

***

Tuo metu Ispanijos čempionate pralaimėjimą patyrė Mareko Blaževičiaus atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ ekipa. Ji svečiuose 89:93 nusileido Granados „Coviran“ krepšininkams.

M. Blaževičius pralaimėjusiems per 11 minučių taškų nepelnė, bet atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei padarė 3 klaidas.

Pralaimėjusiems Philipas Scrubbas surinko 23 taškus, o nugalėtojams Thomas Broplehas įmetė 19 taškų.

***

Vokietijos lygoje pergalę iškovojo Arno Veličkos atstovaujama Chemnico „Niners“ ekipa, kuri namie 98:89 pranoko Veisenfelso MBC krepšininkus.

A. Velička prie pergalės prisidėjo pelnydamas 19 taškų. Jis taip pat per 19 minučių atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Mindaugas Sušinskas nugalėtojams per 31 minutes surinko 9 taškus, sugriebė 2 kamuolius, išdalino 5 kamuolius ir  surinko 8 naudingumo balus.

***

Pauliaus Valinsko atstovaujama Belgrado FMP ekipa iškovojo ketvirtą pergalę Adrijos lygoje. Ji namuose 96:91 nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ krepšininkus.

Lietuvis per 26 minutes įmetė 13 taškų, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.