M. Kuzminskas žaidė solidžiai, bet „Pinar Karšiyaka“ nusileido „Fenerbahče“ ekipai

Turkijos čempionate pralaimėjimą patyrė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Izmiro „Pinar Karšiyaka“ ekipa. Ji svečiuose 88:100 (26:18, 23:31, 17:34, 22:17) neprilygo Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkams.

M. Kuzminskas per 31 minutę įmetė 15 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Pirmame ir ketvirtame kėliniuose lietuvis išsiskyrė dviem dėjimais. Kviečiame pamatyti:

„Fenerbahče“ ekipoje solidžiausiai žaidė Scottie Wilbekinas. Jis per 29 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius bei surinko 29 naudingumo balus.

„Pinar Karšiyaka“: Angelas Delgado 18 (11 atk. kam.), Errickas McCollumas 17, Mindaugas Kuzminskas 15.

„Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas 27 (6 rez. perd.), Johnathanas Motley 22 (11 atk. kam.), Melihas Mahmutoglu 17.