Arti dublių buvę A. Velička ir M. Sušinskas svariai prisidėjo prie pergalės po pratęsimo

Arnas Velička ir Mindaugas Sušinskas svariai prisidėjo prie dramatiškos savo komandos pergalės Vokietijos pirmenybėse.

Chemnico "Niners" (2-2) išvykoje po pratęsimo 93:99 (21:26, 24:21, 16:21, 22:15) palaužė netikėtai šiame sezone tarp autsaiderių atsidūrusius Europos taurės dalyvius Ulmo "Ratiopharm" (1-5) krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Veličika per 29 minutes pelnė 14 taškų (0/1 dvcit., 4/9 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau net 5 sykius suklydo ir triskart prasižengė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Sušinskas per 25 minutes įmetė 9 taškus (3/8 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 9 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 13 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvius žaidė po 17 taškų surinkę Jonas Richteris (13 atk. kam.) ir Wesas Clarkas (9 rez. perd.) bei 15 pridėjęs Marko Filipovity (5/10 trit.).

Šeimininkams Yago dos Santosas (3/7 trit.) pelnė 20, Tomašas Klepeiszas (4/7 trit.) – 19, Karimas Jallow (12 atk. kam.) – 12 taškų.