Dviženklę persvarą išbarsčiusi „Barca“ palaužė Žironos ekipą

Barcelona nuotr.

Įsibėgėjanti Barselonos komanda toliau skina pergales.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" sekmadienį namuose 72:69 įveikė Aito Garcia Reneseso vadovaujamą Žironos ekipą.

"Barca" su 6 pergalėmis toliau rikiuojasi Ispanijos lygos turnyrinės lentelės viršuje.

Kitą savaitę Šaro laukia tik vienerios rungtynės. Ketvirtadienį dvikova Tel Avive, tuo tarpu ACB lygos mačai dėl FIBA lango nevyks.

Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 0:6, tačiau jau likus žaisti minutę pirmajame kėlinyje rezultatas tapo lygus (17:17), o vėliau Abrinesas tritaškiu persvėrė rezultatą (20:17).

Abrineso vedama "Barca" antrajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (35:24).

Trečiojo kėlinio pradžioje Žironos ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (54:46), tačiau tuomet "Barca" surengė spurtą 9:0 (63:46) ir susigrąžino solidžią persvarą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Šaro auklėtiniai dar turėjo 10 taškų pranašumą (65:58), tačiau Figuero pelnė 5 taškus iš eilės ir likus žaisti 3 min. persvara ištirpo iki 5 taškų (68:63).

Likus žaisti minutę Colomas įsmeigė tritaškį ir komandas jau skyrė tik 3 taškai (69:66). Higginsas baudomis sustiprino šeimininkų persvarą (71:66). Likus žaisti 17 sek. Colomas realizavo tik vieną baudą (71:67), tuo pačiu atsakė Higginsas likus žaisti 10,6 sek., o mačą dvitaškiu dar užbaigė svečiai (72:69).

Barselonos "FC Barcelona": Oscaras Da Silva 16, Janas Vesely 14, Cory Higginsas 13, Alexas Abrinesas 8, Nikola Kaliničius 6, Rokas Jokubaitis 4, Tomašas Satoransky ir Nicolas Laprovittola 3, Oriolas Paulis ir Jamesas Nnaji 2, Sertačas Šanli 1 taškas;

Žironos "Basquet": Quino Colomas 13, Kameronas Tayloras 12, Polas Figueras ir Marcas Gasolis 9, Maximo Fjellerupas ir Dušanas Miletičius 8, Roko Prkačinas 6, Ericas Vila 4 taškai;