Jubiliejiniame T. Sedekerskio mače baskams prireikė pratęsimo prieš autsaiderius

Netikėtai sunkią pergalę prieš vienus Ispanijos pirmenybių autsaiderių iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekersko atstovaujama komanda.

Vitorijos "Baskonia" (5-2) namie tik po pratęsimo 107:103 (23:20, 17:16, 26:30, 25:25, 16:12) palaužė Sevilijos "Real Betis" (1-6) krepšininkus.

Papildomo laiko galėjo ir neprireikti, tačiau šeimininkų ekipos aukštaūgis Matthew Costello realizavo tik vieną baudos metimą likus 2 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

T.Sedekerskis po rungtynių gavo dovanėlę sveikinant su 200-uoju maču vilkint baskų komandos marškinėlius.

Abu lietuviai susitikimą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o jų indėlis vėl buvo svarus.

R.Giedraitis per 29 minutes įmetė 13 taškų (1/2 dvit., 2/3 trit., 3/4 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 21 minutę pridėjo 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė atitinkamai 29 ir 17 taškų surinkę Marcusas Howardas (5/10 trit., 10/11 baudų) ir Mike'as Kotsaras (8/11 dvit.).

Pralaimėjusiems Georgios Tsalmpouris (5/8 trit.) pelnė 24, B.J.Jonsonas (7 atk. kam.) – 21, Jeremiah Hillas (7 atk. kam., 8 rez. perd.) – 19 taškų.