O. Olisevičiaus ekipa rimtai priešinosi „Virtus“

Klubo nuotr.

Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama komanda ilgai priešinosi Eurolygos klubui, tačiau patyrė nesėkmę Italijos pirmenybėse.

Emilijos Redžo "Unahotels" (2-4) išvykoje nusileido Bolonijos "Virtus" (6-0) krepšininkams.

Po dviejų ketvirčių svečiai pirmavo 41:39 ir, nors po ilgosios pertraukos Sergio Scariolo kariauna įjungė aukštesnę avarą, įpusėjus lemiamam ketvirčiui aikštės šeimininkų pranašumas siekė vos 5 taškus – 64:59.

Starto penkete rungtynes pradėjęs O.Olisevičius per 25 minutes įmetė 11 taškų (3/6 dvit., 1/7 trit., 2/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pra-angas, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 7 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 16 taškų surinkęs Mickaelas Hopkinsas (5 atk. kam.). Komandos simboliu tapusio Andrea Cinciarini sąskaitoje – 6 taškai ir net 14 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojams Jordanas Mickey (5 atk. kam.) pelnė 18, Isaia Cordinier (2/2 trit., 6 atk. kam.) – 15, Kyle'as Weemsas ir Alessandro Pajola – po 9 taškus.