Ą. Tubelis naujajame NCAA sezone startavo įspūdingu pasirodymu (A. Marčiulionis – rezultatyvus)

Brolių Ąžuolo ir Tautvilo Tubelių atstovaujama komanda įspūdinga pergale startavo naujajame NCAA sezone.

Arizonos "Wildcats" (1-0) gausiai savo gerbėjų pripildytoje arenoje 117:75 (59:37, 58:38) sutriuškino Luizianos "Nicholls Colonels" (0-1) studentus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 26 minuts pelnė 23 taškus (10/12 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, triskart suklydo ir dusyk prasižengė.

18 taškų pridėjo Oumaras Ballo (9 atk. kam., 6 rez. perd.), 16 – Pelle Larssonas (2/3 trit., 10 atk. kam.), Adama Balas (3/4 trit.) – 14, buvęs žalgirietis Kerras Kriisa (2/3 trit., 7 rez. perd.) – 9 taškus.

T.Tubelis per aištelėje praleistą 1 minutę jokiose statistikos kategorijose nepasižymėjo.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 16 tškų surinkę Micah Thomasas (4/4 trit.) ir Latrellas Jonesas (3/8 baudų).

Saint Mary’s universiteto "Gaels" (1-0) su Augustu Marčiulioniu namie 78:70 (47:29, 31:41) nugalėję Oralo Robertso universiteto "Golden Eagles" (0-1) studentus.

Nuo susitikimo pradžios žaidęs lietuvis per 14 minučių įmetė 9 taškus (3/3 dvit., 0/2 trit., 3/3 baudų), sugriebė kamuolį, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams pirmakursis įžaidėjas Aidanas Manahey (5/12 trit.) pelnė 25 taškus, pralaimėjusiems Maxas Abmasas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) surinko 14.