P. Valinskas vedė FMP į pergalę (A. Velička ir M. Sušinskas solidžiai žaidė Vokietijoje)

Aba-liga nuotr.

Adrijos lygoje pergalę iškovojo Pauliaus Valinsko atstovaujama Belgrado FPM ekipa. Ji namuose 101:97 (33:24, 22:29, 24:13, 22:31) pranoko Skopjės MZT krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams per 26 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, 2 sykius suklydo, kartą prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

Mūsiškis buvo rezultatyviausias FMP gretose.

16 taškų FMP ekipai surinko Trentas Frazieris.

Pralaimėjusiems po 18 taškų įmetė Michaelas Caffey (8 rez. perd.) ir Strahinja Mičovičius.

***

Tuo metu Vokietijos čempionate Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico „Niners“ ekipa iškovojo pergalę. Ji namie 106:94 pranoko Krailsheimas „Hakro Merlins“ krepšininkus.

Nugalėtojams M. Sušinskas per 25 minutes įmetė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Tuo metu A. Velička per 30 minučių pelnė 19 taškų, sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.