E. Bendžius buvo rezultatyviausias, bet jo ekipa pralaimėjo (O. Olisevičius žaidė blankiai)

FIBA nuotr.

Italijos čempionate pralaimėjimą patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ ekipa. Ji 75:81 nusileido Pezaro „Carpegna Prosciutto“ komandai.

„Dinamo“ su 3 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais užima 10 vietą.

E. Bendžius per 35 minutes pelnė 18 taškų (2/5 dvit., 4/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Mūsiškis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias savo ekipos žaidėjas.

„Dinamo“: E. Bendžius 18, Geraldas Robinsonas 15, Jamalas Jonesas 13.

„Carpegna Prosciutto“: Muhammadas-Ali Abdur-Rahkmanas 27, Dejanas Kravičius 12, Vasilis Charalampopoulos ir Kwanas Cheathamas po 8.

***

Kitose Italijos pirmenybių rungtynėse Emilijos Redžo „UnaHotels“ su Osvaldu Olisevičiumi, išvykoje 59:61 nusileido Scafati „Givova“ krepšininkams.

O. Olisevičius pralaimėjusiems per 23 minutes įmetė 3 taškus (1/3 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį ir surinko -6 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „UnaHotels“ gretose žaidė 18 taškų pelnęs Nathanas Reuversas. Jis taip pat atkovojo 10 kamuolių.

Nugalėtojams Kruize'as Pinkinsas įmetė 20 taškų.