Fantastiškas Ą. Tubelio pasirodymas NCAA čempionate

Ketvirtame mače paeiliui 20 taškų ribą pasiekęs bei galingą dvigubą dublį surinkęs Ąžuolas Tubelis atvedė savo komandą į dar vieną pergalę NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (9-1) savo aikštėje 99:61 (47:34, 52:27) sutriuškino Teksaso A&M-Corpus Christi universiteto "Islanders" (5-5) krepšininkus.

Ą.Tubelis per 29 minutes surinko 20 taškų (9/15 dvit., 0/1 trit., 2/3baudų), atkovojo 13 (6 – puolime) bei perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

16 taškų pridėjo estas Henri Veesaaras (2/2 trit.), 13 – Oumaras Ballo (8 atk. kam.), 11 – Cedricas Hendersonas (3/4 trit.).

Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa per 5 minutes nieko tinkamo, išskyrus 3 klaidas, nenuveikė, o Ąžuolo brolis Tautvilas per 1 minutę jokiose statistikos kategorijose nepasižymėjo.

Pralaimėjusiems kongietis Isaacas Mushila (7 atk. kam.) pelnė 9 taškus.