Lietuviai žaidė puikiai, bet Chemnico klubas patyrė pralaimėjimą

Vokietijos čempionate pralaimėjimą patyrė Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico „Niners“ ekipa. Ji svečiuose 81:83 nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ komandai.

Pralaimėjusiems A. Velička per 29 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, padarė 6 klaidas bei surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu M. Sušinskas per 27 minutes įmetė 16 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, padarė 2 klaidas bei surinko 16 naudingumo balų.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė DeWayne‘as Russellas

Rezultatyviausiai „Niners“ klube žaidė Aheras Uguakas, kuris surinko 19 taškų.

***

Kitame mače pralaimėjimą patyrė Lauryno Beliausko atstovaujama Frankfurto „Skyliners“. Ji svečiuose 74:99 nusileido Berlyno ALBA krepšininkams.

Frankfurto klubui L. Beliauskas per 27 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 4 naudingumo balus.