Vokietijoje - skirtingi lietuvių pasirodymai

Vokietijos čempionate pralaimėjimą patyrė Igno Sargiūno atstovaujama Bairoito „Medi“ ekipa, kuri namie 83:99 (31:24, 22:26, 16:24, 14:25) nusileido Viurcburgo „s.Oliver“ krepšininkams.

I. Sargiūnas per 29 minutes įmetė 21 tašką, atkovojo 7 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pažeidė taisyklės ir surinko 27 naudingumo balus.

***

Tuo metu Lauryno Beliausko atstovaujama Frankfurto „Skyliners“ ekipa Vokietijos lygoje šventė pergalę. Ji namuose 78:75 (23:18, 16:21, 17:18, 22:18) įveikė Getingeno „BG Goettingen“ krepšininkus.

L. Beliauskas per 34 minutes įmetė 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, padarė klaidą ir surinko 17 naudingumo balų.

***

Sėkmingai rungtynės susiklostė Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujamai Chemnico „Niners“ ekipai. Ji namuose 89:80 pranoko Liudvigsburgo „MHP Riesen“ krepšininkus.

Nugalėtojams M. Sušinskas per 20 minučių įmetė 11 taškų, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei mačą baigė su 12 naudingumo balų.

Tuo metu A. Velička per 25 minutes surinko 7 taškus, 4 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus bei 8 naudingumo balus.