E. Bendžiaus klubas nepasigailėjo O. Olisevičiaus ekipos (P. Soroko ekipa patyrė pralaimėjimą)

Lengvą pergalę Italijos lygoje pasiekė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ ekipa. Ji  išvykoje 99:74 (20:16, 32:24, 24:18, 23:16) sutriuškino Emilijos Redžo „UnaHotels“, kurioje rungtyniauja Osvaldas Olisevičius.

Nugalėtojamas E. Bendžius per 21 minutę surinko 7 taškus, atkovojo vieną kamuolį ir surinko 6 naudingumo balus.

Tuo metu O. Olisevičius per 24 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 6 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Mikaelis Hopkinsas įmetė 17 taškų.

Nugalėtojams Geraldas Robinsonas pelnė 25 taškus.

„UnaHotels“: Mikaelis Hopkinsas 17, Andrea Cinciarini 11 (13 rez. perd.).

„Dinamo“: Geraldas Robinsonas 25, Ousmane'as Diopas 16, Jamalas Jonesas ir Filipas Kruslinas po 14.

***

Tuo metu Pauliaus Soroko atstovaujama Trevizo „Nutribullet“ svečiuose 72:101 nusileido ezaro „Carpegna Prosciutto“ krepšininkams.

Mūsiškis per 20 minučių pelnė 5 taškus, sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.