Lemiamą metimą blokavęs A. Kulboka buvo vienas vedlių į netikėtai sunkią pergalę

Arnoldas Kulboka buvo vienas savo komandos vedlių į pergalę prieš vienus Graikijos pirmenybių autsaiderių.

Patrų "Promitheas" (6-6) savo aikštėje tik po atkaklios kovos 74:71 (26:17, 15:12, 18:19, 15:23) palaužė Lavrio "Megabolt" (2-10) krepšininkus.

Susitikimo pabaigoje svečiai spurtavo 8:0 ir likus 16 sekundžių sumažino skirtumą iki minimumo – 71:72. Likus 5 sekundėms varžovų snaiperis Savionas Flaggas tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo metimą blokavo ir pats kamuolį sugriebė lietuvis.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 31 minutę įmetė 13 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 4/4 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, 4 kartus suklydo ir užfiksavo 15 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 16 taškų surinkęs George'as Condittas (11 atk. kam.), po 13 pridėjo Vasilis Mouratos (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Trevisas Simpsonas.

Pralaimėjusiems S.Flaggas (9 atk. kam., 4 rez. perd.) pelnė 18 taškų.