L. Beliausko solidžiai prisidėjo prie pergalės (I. Sargiūnas žaidė rezultatyviai)

Vokietijos čempionate pergalę iškovojo Lauryno Beliausko ir Einaro Tubučio atstovaujama Frankfurto „Skyliners“ ekipa, kuri namuose 72:88 (19:28, 20:24, 15:13, 18:23) nusileido Krailsheimo „Merlins“, kurioje žaidžia Arūnas Mikalauskas.

Nugalėtojams L. Beliauskas per 30 minučių pelnė 21 tašką, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

E. Tubutis per 9 minutes taškų nepelnė.

Tuo metu A. Mikalauskas per 14 minučių surinko 5 taškus, 3 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį, klaidą bei 7 naudingumo balus.

„Skyliners“: Laurynas Beliauskas 21, Lukasas Wankas 14, Isaiah Washingtonas 13.

„Merlins“: Jarenas Lewisas 16, Otisas Livingstonas ir Bogdanas Radosavljevičius po 12.

***

Tuo metu Igno Sargiūno atstovaujama Bairoito „Medi“ Vokietijos pirmenybėse po pratęsimo svečiuose 101:107 nusileido Heidelbergo „MLP Academics“ krepšininkams.

I. Sargiūnas per 42 minutes surinko 24 taškus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei mačą baigė su 24 naudingumo balais.