NCAA – dar vienas galingas Ą. Tubelio dublis bei perdavimais blykstelėjęs A. Marčiulionis

Galingą dvigubą dublį užfiksavęs Ąžuolas Tubelis atvedė savo atstovaujamą komandą į dar vieną pergalę NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (16-3) savo gerbėjų akivaizdoje 81:66 (41:26, 40:40) pranoko Pietų Karolinos "Trojans" (13-6) krepšininkus.

Ą.Tubelis per 33 minutes pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 3/5 baudų), sugriebė 17 kamuolių (4 – puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, po 3 kartus suklydo bei prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 16 taškų surinkęs Courtney Ramey (5/10 trit.), 15 pridėjo Pelle Larssonas (2/3 trit., 5 kl.), 12 – Oumaras Ballo (7 atk. kam.).

Buvęs Kauno "Žalgirio" gynėjas Kerras Kriisa per 29 minutes įmetė 6 taškus (1/5 trit.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o Ąžuolo brolis tautvilas per 1 minutę niekuo nepasižymėjo.

Pralaimėjusiems Drew Petersonas (1/5 trit., 7 atk. kam.) pelnė 15, Boogie Ellisas – 11 taškų.

Morago "Saint Mary's Gaels" (7-4) su Augustu Marčiulioniu išvykoje 73:44 (33:24, 40:20) sutriuškino Pepperdine Waves" (7-13) studentus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs vilnietis per 25 minutes surinko 6 taškus (3/3 dvit., 0/2 rtrit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.