Lietuviai Vokietijoje žaidė sėkmingai

Vokietijos čempionate susitiko dvi komandos, kuriose rungtyniauja lietuviai.

Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico „Niners“ ekipa svečiuose 82:79 nugalėjo Krailsheimo „Merlins“ komandą, kurioje rungtyniauja Arūnas Mikalauskas.

Nugalėtojams A. Velička per 28 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

M. Sušinskas per 24 minutes surinko 10 taškų (1/1 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, blokuotą metimą, klaidą bei 10 naudingumo balų.

Tuo metu A. Mikalauskas per 15 minučių surinko 6 taškus (1/1 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud.), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, klaidą ir 2 rezultatyvius perdavimus.

***

Kitame Vokietijos lygos mače Igno Sargiūno Bairoito „Medi“ namie 64:80 neatsilaikė prieš Ulmo „Ratiopharm“.

I. Sargiūnas per 27 minučių pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Mūsiškis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias komandos žaidėjas.