A. Gudaitis pakartojo karjeros pasirodymą, o „Panathinaikos“ pralaimėjo paskutinę sekundę

Artūras Gudaitis surengė sezono pasirodymą, o jo ir Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (9-15) klubas iškovojo dramatiškai pralaimėjo Eurolygoje.

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai namie 91:92 (26:21, 23:21, 19:27, 23:23) nusileido Valensijos "Valencia" (13-11) ekipai.

Šiam susitikimui teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Pergalę Ispanijos komandai lėmė paskutinę sekundę pataikytas Chriso Joneso tolimas šūvis.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis pakartojo savo geriausią pasirodymą Eurolygoje.

Vidurio puolėjas per 29 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 9/11 baudų), atkovojo 10 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei pats gavo "stogą", išprovokavo 8 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 32 naudingumo balus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Grigonis pr 9 minutes įmetė 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baudų), sugriebė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus), išprovokavo pražangą, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.

"Panathinaikos": Parisas Lee 25 (5/9 trit., 7 rez. perd., 5 kl., 26 naud. b.), Artūras Gudaitis 23 (10 atk. kam., 32 naud. b.), Mattas thomasas 13 (2/7 trit.), Dwayne'as Baconas 10 (4/12 dvit., 0/2 trit., 5 rez. perd.).

"Valencia": Chrisas Jonesas 24 (6/7 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd., 33 naud. b.), Kyle'as Alexanderis 16 (7/8 dvit., 2 bl.), Victoras Claveras 13 (3/4 trit.), Jaime Pradilla 9.