A. Kulboka žaidė puikiai, bet „Promitheas“ nusileido „Panathinaikos“

Graikijos čempionate pralaimėjimą patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Patrų „Promitheas“ ekipa. Ji svečiuose 79:87 (24:14, 16:29, 23:23, 16:21) nusileido Artūro Gudaičio ir Mariaus Grigonio atstovaujamai Atėnų „Panathinaikos“ komandai.

A. Kulboka per 34 minutes pelnė 22 taškus (4/5 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir surinko 26 naudingumo balus.

Tuo metu pralaimėjusiems A. Gudaitis per Kulboka per 34 minutes surinko 22 taškus (4/5 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir surinko 26 naudingumo balus.

Marius Grigonis buvo neregistruotas.

Nugalėtojams Mateušas Ponitka pelnė 15 taškų. Patrų komandai Anthony Cowanas įmetė 15 taškų.

„Panathinaikos“: Mateušas Ponitka 15, Dwayne'as Baconas 13, Dimitrios Agravanis 12 (7 atk. kam.), Parisas Lee 11 (9 rez. perd.).

„Promitheas“: Arnoldas Kulboka 22 (7 atk. kam.), Anthony Cowanas 15, George'as Condittas 10, Dustinas Hogue 9.