„Real“ dramatiškai palaužė kitą Eurolygos klubą ir tapo pirmuoju pusfinalio dalyviu

Real nuotr.

Badalonoje prasidėjusiame Ispanijos Karaliaus taurės "Copa del Ray" pirmuoju pusfinalio dalyviu tapo Madrido "Real" klubas.

Ketvirtfinalyje šalies čempionai po itin atkaklios kovos 86:85 (21:13, 20:21, 22:24, 23:27) palaužė kitą Eurolygos dalyvę Valensijos "Valencia" ekipą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui valensiečiai po Bojano Dublevičiaus tolimo šūvio priartėjo  iki 75:77. Kiek vėliau po Džanano Musos nesportinės pražangos Chrisas Jonesas išlygino rezultatą, o po bosnio pražangos ir Jaredo Harperio metimų priekyje jau buvo "Valencia" – 81:79.

Adamas Hanga realizavo tik pirmąjį baudos metimą, o Gabrielis Deckas Surinko 5 taškus iš eilės – 85:81. Prasidėjus paskutinei minutei Alexo Mumbru auklėtiniai vėl sumažino skirtumą iki minimumo – 85:86.

Karališkojo klubo atstovai prarado kamuolį, tačiau dukart dvitaškius kartoję varžovai buvo netaiklūs.

Nugalėtojams G.Deckas (9 atk. kam., 26 naud.b.) pelnė 19, Mario Hezonja (2/7 trit.) – 16, Walteris Tavaresas (8 atk. kam., 4 per. kam., 23 naud. b.) – 11, Guershonas Yabusele  – 10, Dž.Musa ir Adamas Hanga (0/5 trit., 4 rez. perd.) – po 9 taškus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 16 taškų surinkę Ch.Jonesas (3/7 trit., 5 rez. perd.) ir J.Harperis be9 pridėjęs B.Dubljevičius (5 at. kam., 2 bl.)