Dar viena staigmena Karaliaus taurėje: lietuviškoji „Baskonia“ priešinosi tik du kėlinius

Dar vieni Eurolygos atstovai krito jau ketvirtfinalyje Badalonoje vykstančiame Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) turnyre.

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" 81:94 (19:14, 23:21, 15:33, 24:26) nusileido šeimininkams "Joventut" krepšininkams.

Baskai sėkmingiau sužaidė pirmąją dvikovos pusę, tačiau po ilgosios pertraukos žaidimo kontrolę visiškai perėmė Europos taurėje dalyvaujantys katalonai.

Lietuviai buvo rezultatyviausi Eurolygos komandos gretose.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 33 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 3/4 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 20 minučių įmetė 12 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 2/4 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir užfiksavo 16 efektyvumo balų.

Po 11 taškų pridėjo Dariusas Thompsonas (1/4 trit., 8 rez. perd., 3 per. kam., 5 kl.) ir Markusas Howardas (2/7 trit.)

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 15 taškų surinkę Ante Tomičius (5 atk. kam.) ir Joelis Parra (4/6 trit.) bei 12 pridėjęs Vladimiras Brodziansky.