Nelengvai Urugvajuje laimėję JAV užsitikrino kelialapį į Pasaulio taurę (Kiti rezultatai)

Kelialapį į 2023 metų pasaulio čempionatą užsitikrino gana nelengvą pergalę iškovojusi JAV (9-2) nacionalinė komanda.

Amerikiečiai išvykoje po permainingos kovos 88:77 (7:18, 22:23, 30:17, 29:19) pranoko Urugvajaus (5-6) krepšininkus.

Šaltą dušą susitikimo pradžioje gavę Jameso Boyleno auklėtiniai po dviejų kėlinių atsiliko 29:41, tačiau perėmė žaidimo kontrolę po ilgosios pertraukos.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 21 ir 17 taškų surinkę Langstonas Golloway (4/8 trit., 25 naud. b.) ir Xavieras Moonas (3/4 trit., 6 rez. perd.) bei po 11 pridėję Deonte'as Burtonas ir Reginaldas Perry.

Šeimininkams Augustinas Ubalas (8 atk. kam.) pelnė 18, Bruno Fitipaldo (3/6 trit.) ir Joaquinas Rodriguezas – po 15, Estebanas Batista – 14 taškų.

Brazilija – Puerto Rikas 90:92
Venesuela – Bahamai 115:70

Kolumbija – Meksika 54:113
Panama – Dominikos Respublika 67:93
Argentina – Kanada 83:72