Prieš mūšį su „Žalgiriu“ – ALBA pralaimėjimas „Bayern“ krepšininkams

Prieš antradienio dvikovą su Kauno "Žalgiriu" Berlyno ALBA (18-2) Vokietijos pirmenybėse nusileido kitam Eurolygos klubui.

Šalies čempionai savo gerbėjų akivaizdoje 71:76 (17:16, 26:27, 7:13, 21:20) turėjo pripažinti Miuncheno "Bayern" (15-6) krepšininkų pranašumą.

Po lygiosiomis sužaistos pirmosios susitikimo pusės svečiai trečiajame kėlinyje leido varžovams įmesti vos 7 taškus.

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus – 68:68, tačiau vėliau sėkmė lydėjo Andrea Trinchieri auklėtinius.

ALBA krepšininkai realizavo net 46,2 proc. (12/26) tolimų metimų, tačiau lygiai tiek pat ir dvitaškių (12/26), kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 30:37 bei suklydo net 21 kartą.

Pralaimėjusiems Jaleenas Smithas (4/5 trit.) pelnė 14, Johannesas Thiemannas ir Maodo Lo (1/6 trit.) po 12, Luke'as Sikma (5 kl.) – 8, Gabriele Procida – 7 taškus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 24 ir 17 taškų surinkę Othello Hunteris (7/7 dvit., 3/6 trit.) ir D.J.Seeley (3/6 trit.) bei 11 pridėjęs Corey Waldenas (3/7 trit., 3 per. kam., 4 kl.).