Įspūdingai pataikęs M. Kuzminskas vedė į pergalę prieš solidžiai žaidusio A. Milaknio ekipą

Turkijos pirmenybėse sekmadienį siusidūrė komandos, kuriose rungtyniauja du buvę Kauno "Žalgirio" krepšininkai.

Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Izmiro "Pinar Karšiyaka" (14-5) klubas išvykoje 86:81 (19:21, 29:21, 21:19, 17:20) palaužė Burspos "Tofaš" (7-12) ekipą su Artūru Milakniu.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 27 minutes pelnė 22 taškus (3/3 dvit., 5/6 trit., 1/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, dusyk suklydo, triskart prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

17 taškų pridėjo Braianas Angola (1/5 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam., 28 naud. b.), 13 – Errickas McCollumas, 11 – Vittorio Brownas (0/6 trit.).

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Milaknis per 31 minutę įmetė 15 taškų (4/6 trit.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 15 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 16 ir 14 taškų surinkę Robas Gray (6 rez. perd.) ir Berke Buyuktuncelas, 11 pelnė Tyleris Ennisas (7 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kl.).