„Wolves“ per pratęsimą palaužė „Budivelnik“ ir pateko į ENBL finalo ketvertą

ENBL nuotr.

Tikrą trilerį išgyvenę Alytaus "Wolves" vyrai prasibrovė į Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) finalo ketverto varžybas.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Italijos mieste Verolyje po pratęsimo 87:79 (22:17, 15:23, 16:14, 21:17, 13:8) įveikė Kijevo "Budivelnik" ekipą su Aurimu Majausku ir Šarūnu Vasiliausku.

Pirmąją dvikovą Alytuje Ukrainos komanda laimėjo rezultatu 83:80.

Pustrečio ketvirčio vyko lygi kova. Likus 4 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos "vilkų" spurtą tolimu metimu pradėjo Adas Juškevičius, vėliau dėjimu ataką užbaigė Ericas Buckneris, o po Ahmado Caverio ir Eigirdo Žukausko tritaškių svečiai įgijo ženklų pranašumą – 74:65.

Aikštės šeimininkai atsakė dviem tolimais šūviais, o likus 3 sekundėms A.Caveris prasižengė puolime. Viačeslavo Bobrovo metimą blokavo E.Bucneris, o kamuolį sugriebusiam Alecui Brownui nepavyko pataisyti metimo  – 74:71 ir pratęsimas.

Papildomo laiko metu svečiai greitai išsiveržė į priekį 78:72, vėliau tęsėsi nerezultatyvi atkarpa, ją prasidėjus priešpaskutinei minutei nutraukė dvitaškį su pržanga pataikęs A.Caveris – 81:73. Jeffery Tayloras įkrovė į krepšį, o A.Caveras ir Kristupas Žemaitis neklydo prie baudų metimo linijos. Po V.Bobrovo dėjimo kamuolį, likus 13 sekundžių, prarado E.Žukauskas. Archie Goodwinas dar šovė pro šalį, tačiau dvikovos baigčiai tai jau neturėjo reikšmės.

A.Majauskas per 11 minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų) ir sugriebė 6 kamuolius, o Š.Vasiliauskas per 4 minutes prametė 1 dvitaškį, 2 tritaškius ir kartą suklydo.

"Budivelnik": Bogdanas Blizniukas 23 (9/11 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Archie Goodwinas (6 atk. kam., 5 kl.) ir Alecas Brownas (4/4 trit., 6 atk. kam.) po 19, Viačeslavas Bobrovas 8 (5 atk. kam., 2 bl.), Jerai Grantas 5 (2/8 dvit., 11 atk. kam.), Aurimas Majauskas 3 (6 atk. kam.0, Vitalijus Zotovas 2.

"Wolves": Ahmadas Caveris 28 (9/16 dvit., 1/6 trit., 7/8 baudų, 5 rez. perd.), Ericas Buckneris 16 (16 atk. kam., 8 – puolime, 3 bl.), Jeffery tayloras (5/12 dvit., 0/3 trit., 9 atk. kam.) ir Adas Juškevičius (4/9 trit., 5 praž.) po 14, Eigirds Žukauskas 8 (0/3 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 5 (5 praž.), Kristupas Žemaitis 2, Arnas Beručka 0.