Graikijos grandų dvikovoje „Olympiacos“ dramatiškai palaužė lietuviškąjį „Panathinaikos“

Panathinaikos nuotr.

Graikijos krepšinio grandų dvikovoje vėl triumfavo čempiono titulą ginantis bei be pralaimėjimų žengiantis Pirėjo "Olympiacos" (18-0) klubas.

Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 76:74 (21:21, 25:17, 13:20, 17:16) palaužė Atėnų "Panathinaikos" (14-4) ekipą su dviem lietuviais.

Pagaliau ir Graikijos lygoje registruotas M.Grigonis ketvirtojo kėlinio pabaigoje pelnė 4 iš eilės taškus, o Dwayne'o Bacono tolimas šūvis sumažino svečių deficitą iki minimumo – 74:75 likus 23 sekundėms.

Ketvirtadienį Kaune daug bėdų "Žalgiriui" pridaręs Shaquille'as McKissicas realizavo tik antrąjį baudų metimą, o pratęsimą galėjęs išplėšti Derrickas Williamsas nepataikė dvitaškio.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Grigonis per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 1/6 trit., 4/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

Starto penkete riungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 23 minutes įmetė 10 taškų (3/5 dvit., 4/7 baudų), sugriebė 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito užfiksavęs 18 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvius žaidė atitinkamai 17 ir 14 taškų surinkę D.Baconas (3/9 dvit., 3/5 trit.) ir Parisas Lee (4 rez. perd.).

Nugalėtojams Giannoulis Larentzakis plnė 13, Isaiah Canaanas (3/4 trit.) ir Sh.McKissicas (2/3 trit.) – po 12, Saša Vezenkovas (2/5 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam.) – 9 taškus.