Tritaškių primėtęs M. Kuzminskas vėl buvo vienas vedlių į pergalę

Mindaugas Kuzminskas vėl buvo vienas savo atstovaujamos komandos vedlių į pergalę Turkijos pirmenybėse.

Izmiro "Pinar Karšiyaka" (20-8) savo gerbėjų akivaizdoje 86:82 (20:21, 26:22, 16:28, 24:11) palaužė Stambulo "Bahčešehir" (12-16) krepšininkus.

Atkaklikova vyko iki paskutinės minutės, kurioje 4:2 pranašesni buvo aikštės šeimininkai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kuzminskas per 23 minutes įmetė 16 taškų (1/6 dvit., 4/6 trit., 2/2 baudų), sugriebė 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, po kartą suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 16 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 29 taškus surinkęs Vittorio Brownas (4/8 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 35 naud. b.), 12 pridėjo Braianas Angola, 9 – Anglis Delgado (9 atk. kam.).

Svečiams Jerry Bousiele (6 atk. kam., 4 rez. perd., 22 naud. b.) pelnė 17, Conoras Morganas ir Yigitas Arslanas (6 atk. kam.) – po 14 taškų.