Prieš išvyką į Kauną „Barcelona“ palaužė lietuviškąją „Baskonia“

Barcelona nuotr.

Prieš išvyką į Kaune vyksiantį Eurolygos finalo ketverto turnyrą Ispanijos pirmenybėse lietuviškų komandų dvikovą laimėjo Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (28-5).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 91:84 (24:21, 21:24, 28:19, 18:20) palaužė Vitorijos "Baskonia" (27-6) ekipą su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

R.jokubaitis per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, sykį suklydo ir surinko 8 efektyvumo balus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilusio T.Sedekerskio sąskaitoje – 5 taškai (1/1 dvit., 3/4 baudų), 6 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, 4 išprovokuotos pražangos ir 18 naudingumo balų per 19 minučių.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 24 minutes įmetė 4 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, po 2 kartus suklydo beui prasižengė ir užfiksavo 4 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 18 taškų surinkę Alexas Abrinesas (6/8 trit.) ir Nicolas Laprovittola (5/8 trit., 5 atk. kam., 22 naud. b.) bei 13 pridėjęs Nikola Mirotičius.

Pralaimėjusiems Vanja Marinkovičius (4/4 dvit., 4/5 trit.) pelnė 20, Dariusas Thompsonas (4/5 dvit., 8 rez. perd., 22 naud. b.) – 15, Daultonas Hommesas – 14 taškų.