M. Grigonis vedė „Panathinaikos“ į pergalę Graikijos pusfinalyje

Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" ekipa priartėjo prie Graikijos pirmenybių finalo.

Trečiose pusfinalio serijos rungtynėse "Pao" 89:80 (30:24, 19:25, 27:10, 13:21) palaužė to paties miesto "Peristeri" ekipą. Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 2:1.

M. Grigonis buvo pagrindinis komandos vedlys į pergalę. Lietuvis per 31 minutę įmetė 20 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 4/4 baudos), po krepšiu sugriebė 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei kartą pats pažeidė taisykles.

Jo tautietis A. Gudaitis žaidė 23 minutes per kurias pasižymėjo 8 taškais (4/7 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, bet rungtynes buvo priverstas užbaigti dėl išnaudoto asmeninių pražangų limito.

Nugalėtojų gretose taip pat rezultatyviai rungtyniavo Parisas Lee ir Mateušas Ponitka, kurių kraičiuose po 16 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Sylvainas Francisco, kurio sąskaitoje 19 taškų.

Kitoje pusfinalio poroje varžosi Pirėjo "Olympiacos" ir Salonikų PAOK klubai. Eurolygos vicečempionai kol kas serijoje pirmauja 1:0.