Lietuviai žaidė rezultatyviai, bet „Panathinaikos“ krito prieš „Persiteri“

Panathinaikos nuotr.

Graikijos lygos pusfinalyje pralaimėjimą patyrė Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa. Ji svečiuose 71:76 (15:21, 13:20, 27:18, 16:17) nusileido Atėnų „Peristeri“ krepšininkams.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 2:2.

Pralaimėjusiems M. Grigonis per 35 minutes pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, perėmė vieną kamuolį ir tris kartus prasižengė.

Tuo metu A. Gudaitis per 24 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, perėmė vieną kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

„Peristeri“: Sylvainas Francisco 24, Aleksa Radanovas 15, Miro Bilanas 14.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 20, Artūras Gudaitis 11, Mateušas Ponitka ir Derrickas Williamsas po 10.