„Baskonia“ patyrė fiasko: krito jau Ispanijos čempionato ketvirtfinalyje

Ispanijos čempionate fiasko patyrė Vitorijos „Baskonia“ komanda su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Ji svečiuose 76:83 (19:21, 21:25, 22:25, 14:12) nusileido Badalonos „Joventut“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių pralaimėjo 0-2.

Badalonos krepšininkai pusfinalyje susigrums su Madrido „Real“ arba Las Palmaso „Gran Canaria“. Šioje serijoje kol kas – 1-0.

Rokas Giedraitis per 29 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 10 minučių pasižymėjo 3 taškais ir 4 atkovotais kamuoliais.

„Joventut“ į pergalę vedė 20 taškų surinkęs Kyle'as Guy. Jis per 25 minutes surinko 20 taškų, atkovojo 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Joventut“: Kyle'as Guy 22, Guillemas Vivesas 15, Vladimiras Brodzianskis (7 atk. kam.) ir Andresas Felizas po 13.

„Baskonia“: Markusas Howardas 16, Dariusas Thompsonas 15 (6 rez. perd.), Rokas Giedraitis 14, Maikas Kotsaras 12 (8 atk. kam.).