Valensijoje triumfavusi „Barcelona“ užtikrintai žengė į Ispanijos lygos pusfinalį

Barcelona nuotr.

Šarūnas Jasikevičius su "FC Barcelona" komanda be didesnio vargo iškopė į Ispanijos lygos pusfinalį.

Katalonai antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Valensijoje 87:64 įveikė šeimininkus ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-0.

Pusfinalyje Šaro auklėtinių lauks Malagos "Unicaja" ekipa, kuri savo ketvirtfinalio seriją taip pat laimėjo sausu rezultatu (2-0) prieš Tenerifės komandą.

Pusfinalio serijoje bus žaidžiama iki trijų pergalių, o pirmosios dvejos rungtynes vyks Barselonoje. Serija startuos birželio 7-ąją dieną.

Webbas dėjimu atidarė rungtynes (2:0), o "Barca" atsakė 5 taškais be atsako (2:5). Įpusėjus kėliniui Vesely dviem taškais padidino persvarą iki 7 taškų (6:13). Po Laprovittolos tolimo metimo pranašumas tapo dviženklis (6:16). Paskutinę kėlinio minutę Kuričius įsmeigė tritaškį (11:26).

Antrojo kėlinio pradžioje Kuričius pridėjo dar vieną tolimą metimą (13:29), o po Šanli dvitaškio Katalonų pranašumas siekė 21 tašką (13:34). Po pirmos mačo dalies  "Barca" pirmavo 43:26.

Po ilgosios pertraukos Barselonos krepšininkai įsmeigė septynis tritaškius ir persvara tapo 25 taškai (39:64).

Ketvirtajame kėlinyje Valensijos ekipa sumažino deficitą iki 14 taškų (55:69), tačiau arčiau Šaro auklėtiniai varžovų neprisileido ir iškovoję pergalę 87:64 iškopė į pusfinalį.

Rokas Jokubaitis šiose rungtynėse per 16 minučių pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 4/6 baud.), atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir du kartus suklydo.

„Valencia“: Jaredas Harperis 12, Marinas Hermannssonas 10, Bojanas Dubljevičius 8 (9 atk. kam.), Shannonas Evansas 7.

„Barcelona“: Tomašas Satoransky 14 (7 rez. perd.), Nikola Mirotičius 13, Alexas Abrinesas 12, Nicolasas Laprovittola ir Kyle'as Kuričius po 11.