Š. Jasikevičius: „Turėjome labai solidžią pirmąją rungtynių pusę“

Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pasiekta pirmąja pergale pusfinalyje prieš Malagos "Unicaja" komandą, tačiau pažymėjo komandos prastą startą po pertraukos ir neatsikovotus kamuolius:

"Turėjome labai solidžią pirmąją rungtynių pusę, bet po pertraukos išėjome šiek tiek atšalę. Lyg nežinotume Malagos, kad tai komanda su charakteriu. Tuomet rungtynės tapo komplikuotos, bet laimei radome situacijas ir galėjome judėti į priekį.

Šios pirmosios rungtynės yra labai sunkios, nes reikia užmegzti kontaktą su varžovu. Labai džiaugiamės rezultatu 1:0, nes galiausiai viskas susikomplikavo. Turime tobulėti ir laukti kitokio žaidimo (penktadienį).

Kai kuriuos skaičius labai sunku priimti. Daug kalbėsime apie atkovotus kamuolius (25-45 "Unicaja" naudai), bet labai džiaugiuosi klaidomis. Turime priimti geresnius sprendimus ir toliau žaisti mūsų krepšinį, kai būna sunku." - kalbėjo Š.Jasikevičius.