R. Jokubaitis žaidė blankiai, o „Barcelona“ Ispanijos lygos pusfinalyje patyrė pralaimėjimą

Barselonos krepšininkai Ispanijos lygos pusfinalio serijoje prarado namų aikštės pranašumą.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ antrose serijos rungtynėse "Palau Blaugrana" arenoje 79:88 nusileido Malagos "Unicaja" ekipai ir serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 1-1.

Trečiasis ir ketvirtasis serijos mačas vyks Malagoje.

Malaga rungtynes pradėjo spurtu 1:14. Likus žaisti 2 min. Jokubaitis įsmeigė tritaškį (12:20). Po pirmojo kėlinio andalūzai pirmavo (18:25).

Antrajame ketvirtyje Kaliničius sumažino deficitą iki 3 taškų (24:27), įpusėjus kėliniui katalonai sumetė dvi baudas ir atsilikimas ištirpo iki minimumo (28:29). Po pirmos mačo pusės "Unicaja" pirmavo 37:40.

Po ilgosios pertraukos "Barca" išlygino rezultatą (45:45), o Laprovittola pirmą kartą išvedė katalonus į priekį (48:47). Likus žaisti 3 min. Ejimas tritaškiu vėl išvedė Malagą į priekį (54:55). Po trijų kėlinių katalonai turėjo 6 taškų deficitą (57:63).

Po Brizuelos taškų su pražanga andalūzai įgijo 8 taškų persvarą (59:67). Po Kravisho dvitaškio "Unicaja" pranašumas tapo dviženklis (64:74). Likus žaisti 4 min. "Barcos" deficitas tapo 18 taškų (64:82), o rungtynes pralaimėjo rezultatu 79:88.

Rokas Jokubaitis pralaimėtojų gretose žaidė 19 minučių, pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1.2 trit.) ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 19, Nikola Kaliničius 14, Kyle'as Kuričius 13, Sertačas Šanli ir Tomašas Satoransky po 7.

„Unicaja“: Tysonas Carteris 19, Davidas Kravišas (8 atk. kam.), Tyleris Kalinoski ir Kendrickas Perry po 13.