Belgijos krepšininkės tapo Europos čempionėmis

Naujosiomis Europos čempionėmis tapo Belgijos krepšininkės, kurios finale Slovėnijos sostinėje Liublianoje 64:58 (13:17, 12:15, 18:16, 21:10) įveikė Ispanijos rinktinę.

Belgėms tai buvo pirmas kartas istorijoje, kai tapo Europos čempionėmis. Iki tol aukščiausias Belgijos moterų rinktinės pasiekimas buvo du kartus iškovota trečioji vieta.

Į pergalę auksinėse rungtynėse Belgijos komandą vedė Emma Meesseman. Ji pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Ispanijos rinktinės gretose rezultatyviausia su 14 taškų buvo Queralt Casas.

Belgija: Emma Meesseman 24 (8 atk. kam.), Kyara Linskens 18 (15 atk. kam.), Julie Vanloo 13, Julie Allemand 9.

Ispanija: Queralt Casas 14, Raquel Carrera 12 (7 atk. kam.), Paula Ginzo 10, Alba Torrens 8.

Verta paminėti, kad Prancūzijos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Jos mažajame finale 82:68 įveikė Vengrijos krepšininkes.