Olimpinis atrankos turnyras: K. Kullamae neišgelbėjo estų, ukrainiečiams prireikė pratęsimo

Šeštadienį prasidėjo atrankos į Paryžiaus olimpiados krepšinio turnyrą atrankos varžybos.

A grupėje Estijos nacionalinė komanda išvykoje po atkaklios kovos 74:77 (23:23, 16:19, 17:14, 18:21) nusileido Čekijos krepšininkams.

Pralaimėjusiems praeitą sezoną Panevėžio "7bet-Lietkabelio" marškinėlius vilkėjęs Kristianas Kullamae pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 13 efektyvumo balų.

Rezultatyviau žaidė tik atitinkamai 16 ir 13 taškų įmetę Arturas Konontsukas (2/7 trit.) ir Mikkas Jurkatammas (3/7 trit.).

Čekijos komandoje Vitas Krejči (6/8 trit., 6 atk. kam., 6 rez.perd., 24 naud. b.) sukaupė 20, Tomašas Kyzslinkas – 16 taškų.

Tuo tarpu C grupėje Ukrainos rinktinė namie per pratęsimą 80:71 (27:10, 13:19, 15:19, 13:20, 12:3) palaužė bulgarus.

Likus sekundei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatą dvitaškiu su pražanga išlygino Viačeslavas Kravcovas, tačiau prireikė papildomo laiko, kadangi ukrainietis nepataikė baudos metimo.

Nugalėtojams Oliaksandras Kovliaras (3/8 dvit., 6/14 trit., 7 atk. kam.) pelnė 25, Artiomas Pustovijus (7 atk. kam.) ir Pavlo Krutousas – po 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 16 taškų surinkę Pavlinas Ivanovas (1/8 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Brandonas Youngas (8 rez. perd.).