Kanada po pratęsimo palaužė vokiečius

FIBA nuotr.

Vokietijoje vykstančiame draugiškame turnyre pergalę iškovojo Kanados rinktinė. Ji po pratęsimo 113:112 (20:26, 25:23, 33:38, 23:14, 12:11) nugalėjo Vokietijos krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė R.J. Barrettas. Jis per 35 minutes pelnė 31 tašką ir atkovojo 5 kamuolius.

Pralaimėjusiems Dennisas Schroderis, kuris per 26 minutes įmetė 26 taškus bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Primename, kad Vokietija pasaulio čempionato E grupėje susitiks su Suomija, Australija ir Japonija, o Kanada H grupėje kausis su Latvija, Libanu ir Prancūzija.

Vokietija: Dennisas Schroderis 26 (8 rez. perd.), Franzas Wagneris 18, Danielis Theisas 16, Andreasas Obstas 12, Maodo Lo 11, Johannesas Thiemannas 10.

Kanada: R.J. Barrettas 31, Shai Gilgeousas-Alexanderis 25 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Kelly Olynykas 21, Luguentzas Dortas 9.