Kanadiečiai po pratęsimo patiesė Ispaniją (VIDEO)

FEB nuotr.

Dramatišką pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Kanados rinktinė. Ji po pratęsimo 85:80 (27:21, 13:23, 15:12, 18:17, 12:7) pranoko Ispanijos krepšininkus.

Kanadą į pergalę vedė Shai'us Gilgeous-Alexanderis, kuris per 33 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir padaro 4 klaidas.

Ispanija: Juancho Hernangomezas 12, Usmanas Garuba 10, Victoras Claveras 9, Santi Aldama ir Joelis Parra po 8.

Kanada: Shai Gilgeous-Alexanderis 22, R.J. Barrettas 18, Dwightas Powellas 12, Kelly Olynykas 11. Nickeilas Alexanderis-Walkeris 6.

Kanadiečiai pasaulio čempionate žais H grupėje su Prancūzija, Latvija ir Libanu.

Ispanijai pirmenybes pradės G pogrupyje – su Brazilija, Dramblio Kaulo Krantu ir Iranu.