M. Jogėla buvo rezultatyviausias, bet „Breogan“ pralaimėjo („Baskonia“ iškovojo pergalę)

Mato Jogėlos ir Martyno Sajaus atstovaujama Lugo „Breogan“ ekipa Ispanijos lygoje patyrė pralaimėjimą. Ji namuose 59:61 (15:11, 6:13, 20:16, 18:21) turėjo pripažinti „Valencia“ komandos pranašumą.

M. Jogėla per 23 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei surinko 2 naudingumo balus.

Tuo metu M. Sajus per 21 minutę įmetė 5 taškus, sugriebė 4 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

„Breogan“: Matas Jogėla 14, Juanas Fernandezas 13 (8 atk. kam.), Mouhametas Dioufas 8.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 17, Brandonas Daviesas 11 (10 atk. kam.), Damienas Inglisas 7.

***

Tuo metu Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa svečiuose 85:80 (24:23, 21:11, 20:24, 20:22) nugalėjo Saragosos „Casademont“ krepšininkus.