M. Jogėla ir M. Sajus buvo rezultatyviausi, M. Sušinskas taip pat pasirodė solidžiai

Ispanijos pirmenybėse šeštadienį labai solidžiai pasirodė krepšininkai iš Lietuvos, o jų komandoms sekėsi skirtingai.

Martyno Sajaus ir Mato Jogėlos atstovaujamas Lugo "Rio Breogan" (1-6) klubas išvykoje 70:87 (22:15, 11:29, 18:17, 19:26) menkai pasipriešino Malagos "Unicaja" (4-3).

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo rezultatyviausi pralaimėjusių gretose.

T.Jogėla per 32 minutes pelnė 16 taškų (5/9 dvit., 1/7 trit., 3/4 baudų),k atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei 4 kartus prasižengė pats, dusyk suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

M.Sajus per 23 minutes sukaupė 14 taškų (4/9 dvit., 6/6 baudų), sugriebė 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei pats gavo "stogą", išprovokavo 4 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 22 efektyvumo balus.

Tuo tarpu Žironos "Basquet" (4-3) su Mindaugu Sušinsku namie po atkaklios kovos 82:76 (15:11, 23:17, 11:28, 33:20) palaužė Mursijos UCAM (4-3) krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Sušinskas per 19 minučių įmetė 10 taškų (1/1 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.