T. Sedekerskis vėl žaidė įspūdingai, tačiau nukraujavusi „Baskonia“ atrodė beviltiškai

Baskonia nuotr.

Tadas Sedekerskis vėl buvo naudingiausias savo komandoje, tačiau nukraujavusi Vitorijos "Baskonia" (4-3) atrodė beviltiškai Ispanijos pirmenybėse.

Joano Penarroya auklėtiniai išvykoje 68:85 (10:18, 14:20, 25:27, 19:20) nepasipriešino Andoros "MoraBanc" (4-3) ekipai.

Baskų gretose žaidė vos 8 krepšininkai, iš kurių vieni lyderių Chima Moneke ir Markusas Howardas aikštelėje praleido atitinkamai 9 ir 8 minutes.

Aikštės šeimininkai realizavo net 57 proc. (15/26) tolimų metimų, svečiai – vos 19 proc. (4/21).

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Sedekerskis per 37 minutes įmetė 13 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 2/4 baudų), atkovojo net 14 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, triskart suklydo ir užfiksavo 27 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 16 ir 15 taškų surinkę Codi Milleris-McIntyre'as (7/8 dvit., 0/4 trit., 5 per. kam.) ir Vanja Marinkovičius, 11 pridėjo Mattas Costello.

Nugalėtojams Markelas Starksas (3/5 trit.) pelnė 15, Stanas Okoye (4/5 trit., 5 atk. kam.) – 14, Tobiasas Borgas (3/3 trit., 4 rez. perd.) – 10 taškų.