Geras T. Sedekerskio pasirodymas nepadėjo – nusileista M. Blaževičiaus ekipai (E. Kairio ekipa patyrė pralaimėjimą)

Tadas Sedekerskis pratęsė savo įspūdingų pasirodymų seriją, tačiau jo atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (4-5) patyrė dramatišką nesėkmę Ispanijos pirmenybėse.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje po dviejų pratęsimų 95:108 (16:27, 24:20, 16:12, 23:20, 8:8, 8:21) nusileido Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (4-5) ekipai su Mareku Blaževičiumi.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų indėlis buvo labai skirtingas.

T.Sedekerskis per 41 minutę pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 14 kamuolių (5 – puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

M.Blaževičius per 19 minučių įmetė 2 taškus (1/5 dvit.), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei pats gavo "stogą", p[o sykį suklydo ir prasižengė bei liko be efektyvumo balų.

Kitame mače Evaldo Kairio atstovaujamas Granados "Coviran" (1-8) klubas svečiuose 75:89 (14:29, 17:16, 23:25, 21:19) menkai pasipriešino Las Palmo "Gran Canaria" (5-4) krepšininkams.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs centras iš Lietuvos per 21 minutę sukaupė 12 taškų (6/8 dvit.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, pats gavo bloką, išprovokavo 2 pražangas, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 16 naudingumo balų.