NCAA: S. Lukošius žaidė rezultatyviai, pasireikšti gavo ir A. Marčiulionis

Pralaimėjimą NCAA čempionate patyrė Augusto Marčiulionio atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ ekipa. Ji namuose 57:61 pralaimėjo prieš „Weber“ universiteto „Wildcats“ komandą.

Tai buvo pirmasis „Saint Mary's Gaels“ komandos pralaimėjimas šiame sezone. Iki tol ji buvo iškovojusi dvi pergales.

A. Marčiulionis per 29 minutes įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart pažeidė taisykles ir prarado du kamuolius.

***

Tuo metu pergalę iškovojo Simono Lukošio atstovaujama Sinsinačio „Bearcats“ komanda. Ji namie 85:73 įveikė Rytų Vašingtono „Eagles“ krepšininkus.

S. Lukošius per 25 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.